Başlangıç > İş İlanı > Yapı Sektörüne Yönelik Kariyer Fırsatları (17.09.2013)

Yapı Sektörüne Yönelik Kariyer Fırsatları (17.09.2013)

Libya’ daki Üst yapı projeleri için şantiye şefi, teknik ofis şefi, teknik ofis mimarı, teknik ofis mühendisi, personel şefi, muhasebe şefi ve topoğraf arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgileniyorsanız tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız proje yönetim konusunda faaliyet gosteren uluslararası bir firma için Muğla bölgesinde bir otel projesinde gorev yapacak otel projesi deneyimli Elekrik İşleri Şefi (Elektrik Mühendisi) arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenirseniz ya da ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız bir inşaat firması icin Istanbul Anadolu yakasında prestijli bir yüksek yapı projesinde görev alacak Mekanik İşler Şefi arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Kazakistan’da gorev yapacak İnşaat Mühendisi Dizayn Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenirseniz ya da ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Istanbul Avrupa yakası merkez ofiste görev alacak Satınalma Müdürü, bir diger firması icin Istanbul Anadolu yakası merkez ofiste gorev alacak Satınalma Şefi
arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun iki farklı firması icin Istanbul Avrupa yakasındaki merkez ofislerinde gorev yapacak Satınalma Mimarları ve Satınalma Teknikerleri arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Istanbul Merkez Ofiste ve K.Irak’taki Hastane Projesinde görev alacak Teknik Ofis Mühendisleri/Mimarları arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin dilber.korkut@smarsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Mersin’deki otel projesinde gorev alacak Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Turkmenistan’daki Liman projesinde ve Gübre Fabrikası Projesinde gorev alacak Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız bir inşaat firması icin Istanbul Anadolu yakasında merkez ofiste görev alacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız bir inşaat firması icin Istanbul Avrupa yakasında merkez ofiste görev alacak enerji projelerinde deneyimli İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız bir inşaat firması icin Rusya’da farklı projelerde görev alacak İnşaat teknikerleri ve Makina Teknikerleri arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin merve.tuzlu@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Kazakistan’daki endüstriyel yapı projelerinde gorev alacak Proje Müdürü ve HSE Manager arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız insaat sektorunun onde gelen bir firması icin Azerbeycan’da gorev alacak Dizayn Ofis Şefi arayışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgilenen tanidiklariniz olursa her zaman icin tuba.aydin@smartsolutions.com.tr veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulasabilirsiniz.

Reklamlar
Kategoriler:İş İlanı Etiketler:
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: